Zamawianie projektów ogrodu telefonicznie +48 602 246 200 lub na adres e-mail: projekt@projekt-ogrodu.eu

Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcemy mieć w ogrodzie. W każdym z nich możemy zmieścić oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla naszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od wielkości działki na której mają powstać. Dlatego tak ważny jest wybór projektanta ogrodu. Właściwie skomponowany projekt, zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami, zapewni relaks i niezapomniane chwile w Waszym ogrodzie.

Jest też możliwe projektowanie ogrodów przez internet. Wykorzystujemy do tego pocztę mailową, skype i zdjęcia oraz filmy przesyłane internetem. Wymaga to większego zaangażowania z Państwa strony, wykonania szeregu zdjęć działki na której ma powstać ogród. Najbardziej pomocny jest film ukazujący całą działkę z domem i istniejącym otoczeniem na sąsiednich posesjach. Potrzebny jest także planu zagospodarowania (dom, garaż), położenie mediów podziemnych. Ustalamy Państwa oczekiwania, omawiamy warunki glebowe i klimatyczne w miejscu powstawania ogrodu, następnie rozpoczynam pracę nad projektem.

Najpierw wykonuję projekt wstępny na komputerze. Otrzymujecie drogą mailową szkic projektu i wtedy jest płatna połowa kwoty. Po wpłynięciu pieniędzy na konto przesyłam jeszcze wizualizację- zdjęcia zaprojektowanego ogrodu i spis roślin. Na tym etapie możemy wprowadzać poprawki i pracować nad koncepcją. Po akceptacji przez Państwa rozrysowuje na papierze projekt końcowy.

Projekt w ostatecznej wersji zawiera szczegółowy plan z rozmieszczeniem roślin i obiektów architektury ogrodowej, legendę i opis poszczególnych elementów. Do planu dołączone są instrukcje wykonania nasadzeń i konstrukcji w ogrodzie (budowa oczka wodnego, skalnika ,rabaty, grilla ogrodowego itp.). Na dołączonej płycie DVD znajduje się film ze spaceru po ogrodzie, zdjęcia planowanych roślin i zdjęcia przykładowych ogrodów. Gotowy projekt ogrodu wysyłam pocztą po wpłynięciu drugiej połowy kwoty należnej za niego na konto bankowe.

Zapraszam do oglądania filmu ze spaceru-wizualizacji projektu ogrodu.

projekt ogrodu Rzeszów, gotowe projekty ogrodów , ogród,projektowanie ogrodów podkarpacie,zdjęcia ogrodów , projektant ogrodów , wizualizacja,, skalniaki projekty, oczka wodne, nawadnianie ogrodów,systemy nawadniające. architekt krajobrazu, podkarpacie, ogrody skalne, drzewa, krzewy, ogrody,PROJEKT OGRODU ONELINE,projekt ogrodu przez internet,galeria ogrodów