Wszystkich którzy chcą zamówić projekt ogrody proszę o kontakt pod numer +48 602 246 200  lub e-mail: projekt@projekt-ogrodu.eu 

Firma Res-Gal działa na rynku podkarpackim od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Przez te lata zmieniały się poglądy i spojrzenie na ogrody przydomowe, jak i publiczne. Uczestniczyliśmy czynnie w tych zmianach i możemy dołączyć do licznych osób, które przyczyniły się do upiększenia ogrodów Podkarpacia.

     Wiele ogrodów, które podziwiacie państwo na swojej drodze, domów, otoczonych przez urokliwe rośliny , powstało z moich projektów. Piękny ogród jest tym dla eleganckiego domy, czym piękne buty przy eleganckim stroju u kobiety. Jak brakuje wykończenia, w postaci roślin, to efekt całości daleko może odbiegać od naszych wyobrażeń.

     Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcemy mieć w ogrodzie. W każdym z nich możemy zmieścić oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla naszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od wielkości działki na której mają powstać.

 

 

 

     Zapraszam na przykładowy film z wizualizacji i realizacji projektu ogrodu.

projekt ogrodu Rzeszów, gotowe projekty ogrodów , ogród,projektowanie ogrodów podkarpacie,zdjęcia ogrodów , projektant ogrodów , wizualizacja,, skalniaki projekty, oczka wodne, nawadnianie ogrodów,systemy nawadniające. architekt krajobrazu, podkarpacie, ogrody skalne, drzewa, krzewy, ogrody,PROJEKT OGRODU ONELINE,projekt ogrodu przez internet,galeria ogrodów